BAYSU Arıtma Sistemleri olarak 1996 yılından bu yana, uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte amacımız, siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmalarının da amacı budur.

Su arıtma sistemleri konusunda, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için, yurt içi ve yurt dışındaki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, gerekli üretimleri planlayıp, Sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Küresel ısınma nedeniyle su rezervlerinin her geçen gün tehlikeli bir şekilde azalması ve mevcut kullanılabilir temiz su kaynaklarının kalitesinde yaşanan sıkıntılar, son yıllarda dünyada ve ülkemizde su kalitesinin önemini artırmıştır. Bu nedenle, kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanmamız gerektiği bilinciyle, elimizde bulunan mevcut kaynakların içerisindeki zararlı maddeleri, çevre dostu sistemler ile filtreleyerek, sizler için daha iyi su kalitesini sağlamaktayız.

Bu anlamda firmamız, sanayide olduğu kadar, insanlarımızın günlük kullanımına dönük olarak, evsel alanda başta siteler, villalar, okullar ve cafeler olmak üzere gıda ve sağlık gibi bir çok alanda da hizmet vermektedir. Sularınız biyolojik ve partiküler kirleticilerden arındırılarak içme suyu standartlarına uygun, analiz garantili, kaliteli su haline getirilmektedir.

Endüstriyel alanda ise Tekstil, İnşaat, Mermercilik, Hayvancılık, Otelcilik başta olmak üzere tüm sektörlerde uygun ve büyük çaplı arıtma projeleri tasarlanıp, üretim ve montaj işlemleri tamamladıktan sonra kullanıma sunulmaktadır. Dolayısıyla; tüm alanlarda, üretim ve kalite standartlarının artırılmasına yardımcı olmaktayız.

Uluslararası geçerliliği olan NSF belgeli ürünler ve yurt dışında 140 yılı aşkın süredir hizmet veren iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile birlikte faaliyetlerimizi güven, kalite ve profesyonel hizmet anlayışı ile devam ettirmekteyiz.

BAYSU Arıtma Sistemleri olarak renklerinizdeki mükemmellik, vücudunuzdaki sağlık ve yüzünüzdeki güzellik olmaya talibiz…

Her yudumda sağlıkla kalın…